Vaselină de contacte protecție acid pentru conductori de Al tub 200g
Cod Produs: IKAP0200--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
76,08 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| PU | 10 |
|---|---|
| PREG | 1300 |
| LxBxH mm | 20x8x5 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 60°C |
| PROMO CODE CH | 3384-0013-89 |
| Fabricant | Schrack |
| COD COMANDĂ | IKAP0200 |
| COD PROMO | 3384-0008-36 |
| Aplicaţie | Accesorii |
| Masă netă | 0,23kg/m |
| Standard produs | DIN 51 825 K 2 C-40 |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.