Rama ornament Schneider Easy Styl 3 module Lemn Wenge/Crom LMR7843038
Cod Produs: LMR7843038
In stoc Livrare in 1-2 zile prin curier
85,90 lei96,52 lei
/ BUC
-11%
Economisesti
10,62 Lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
| inaltime | 86 mm |
| gama de produse | Easy Styl |
| tenta de culoare | wenge |
| mod de fixare | clipsare |
| tip produs sau componenta | rama decorativa |
| material | lemn |
| greutate neta | 0.039 kg |
| gama | Easy Styl |
| prezentare dispozitiv | element de baza |
| numar de module | 3 module |
| latime | 126 mm |
| adancime | 9.5 mm |
| grad de protectie IP | IP20 |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.