Intrerupator automat diferential Schrack Tip A Bipolar 1P+N Curba C 16A 30mA 6kA
Cod Produs: BO667616--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
250,70 lei
/ BUC
tbi
Plata in rate prin TBI Bank
Simulare rapida pentru sumele eligibile
Pret produs: 250,70 lei
Oferta
Rata lunara
Total de plata
Dobanda
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Poli | 1+N |
|---|---|
| Serie | BOLF |
| PREG | 1300 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Masă netă | 0,25kg/m |
| Categorie produs | A (sensibil la curent alternativ și pulsatoriu) |
| COD COMANDĂ | BO667616 |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 60°C |
| Capacitate de rupere nominala | 6kA |
| Valoare curent de defect | 30mA |
| Tip | fără temporizare |
| Fabricant | Schrack |
| Standard produs | EN 61009-1:2012 + A12:2006;EN 61009-2-1:1994 + A11:1998 |
| disipare | 3,20W |
| LxBxH mm | 75x35x80 |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -35°C |
| Caracteristică declanşare | C |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular combinat |
| Curent nominal | 16A |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.