Intrerupator Automat MCB AMPARO Tripolar 3P Curba C 63A 6kA Schrack AM617363--
Cod Produs: AM617363--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
59,23 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Gama de temperatură - Funcţionare | -35°C to +70°C°C |
|---|---|
| PROMO CODE GER | 3580-0006-87 |
| Lifetime, electric | 4000 Operations |
| Masă netă | 0,34kg/m |
| PROMO CODE CH | 3580-0015-34 |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| Internal resistance | 63A: 1.055mΩ |
| COD COMANDĂ | AM617363 |
| Tensiunea de test | 2000V |
| LxBxH mm | 86x54x77 |
| Grad de protecţie | IP20 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| PROMO CODE GER INDUSTRY | 3580-00007-04 |
| Curent nominal | 63A |
| Terminal type | Double Mouth Lift Clamp with Back clamps Protection |
| COD PROMO | 3580-0007-55 |
| Temperatura ambiantă pentru montaj deschis | -5°C bis +40°C |
| Rated frequency | 50/ 60Hz |
| Cuplu maxim | 2,50Nm |
| Stabilitate la impuls de tensiune Uimp | 4kV |
| Rezistenţă la scurtcircuit | 6kA |
| Capacitate de rupere nominala | 6kA |
| PREG | 1380 |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 70°C |
| Fabricant | Schrack |
| Montaj | On DIN rail according to EN 60715 (35mm) via quick mounting clip |
| Lifespan, mechanical | 20000 Operations |
| disipare | 15,00W |
| PU | 4 |
| Standard produs | EN 60898-1:2019;IEC 60898-1 |
| Conexiune | both sides |
| Tensiune nominală | 230/400 - 240/415V |
| Categorie produs | AM6 |
| Grad de poluare | 2 |
| Calibration-Temperature | 30°C |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -35°C |
| Caracteristică declanşare | C |
| Standard | EN 60898 |
| Conductor masiv | 1-25mm² |
| Energy limiting class | 3 |
| Poli | 3 |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Serie | AMPARO |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.