Intrerupator Automat AMPARO 1UH Bipolar 1P+N Curba B 6A 6kA Schrack AM618506--
Cod Produs: AM618506--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
37,93 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Poli | N+1 |
|---|---|
| Lifetime, electric | 4000 Operations |
| COD COMANDĂ | AM618506 |
| disipare | 4,00W |
| Tensiunea de test | 2000V |
| LxBxH mm | 86x18x77 |
| Grad de protecţie | IP20 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Terminal type | Double Mouth Lift Clamp with Back clamps Protection |
| Temperatura ambiantă pentru montaj deschis | -5°C bis +40°C |
| Gama de temperatură - Funcţionare | -25 la +70°C |
| Rated frequency | 50/ 60Hz |
| Cuplu maxim | 2,50Nm |
| Stabilitate la impuls de tensiune Uimp | 4kV |
| Rezistenţă la scurtcircuit | 6kA |
| Capacitate de rupere nominala | 6kA |
| PREG | 1380 |
| PROMO CODE CH | 3788-0016-29 |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 70°C |
| COD PROMO | 3788-0003-64 |
| Fabricant | Schrack |
| Montaj | On DIN rail according to EN 60715 (35mm) via quick mounting clip |
| Lifespan, mechanical | 20000 Operations |
| PU | 12 |
| Standard produs | EN 60898-1:2019;IEC 60898-1 |
| Selectivity | IS503043--; IS503320--; IS503520--; IS503720--; IS503820--; IS504035--; IS504715-A; IS5047PL20; M142105---; IS503044--; IS503325--; IS503525--; IS503703--; IS503725--; IS503825--; IS504036--; IS504716-A; IS504729--; IS5047PL25; M142106---; IS503045--; IS503335--; IS503535--; IS503735--; IS503835--; IS504037--; IS504717-A; IS5047PL35; M142200---; IS503046--; IS503750--; IS503850--; IS504038--; IS504718-A; IS5047PL50; M142201---; IS503041--; IS503042--; IS503563--; IS503705--; IS503763--; IS503863--; IS504039--; IS504719-A; IS5047PL63; IS504700-A; IS504703-A; IS504704-A; IS504705--; IS504706--; IS504707--; IS504708--; IS504709--; M142202--- |
| Conexiune | both sides |
| Tensiune nominală | 230/400 - 240/415V |
| Curent nominal | 6A |
| Grad de poluare | 2 |
| Calibration-Temperature | 30°C |
| Caracteristică declanşare | B |
| Versiune | întreruptor modular, 1+N, 1 modul |
| Masă netă | 0,11kg/m |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Standard | EN 60898 |
| Internal resistance | 6A: 51.787mΩ |
| Conductor masiv | 1-25mm² |
| Energy limiting class | 3 |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Categorie produs | 1+N la 1UH |
| Serie | AMPARO |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.