Intrerupator automat diferential Schrack AMPARO Tip A Tetrapolar 3P+N Curba C 32A 30mA 6kA
Cod Produs: AK667832--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
296,13 lei
/ BUC
tbi
Plata in rate prin TBI Bank
Simulare rapida pentru sumele eligibile
Pret produs: 296,13 lei
Oferta
Rata lunara
Total de plata
Dobanda
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Temperatura ambiantă pentru montaj deschis | -25°C bis +60°C |
|---|---|
| Masă netă | 0,42kg/m |
| Cuplu maxim | 2Nm |
| Terminal type | Double funtion clamp / pin and fork busbar |
| Contact setting display | Yes |
| Clamp size for busbar | 10 mm² |
| disipare | 13,80W |
| Standard produs | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016;EN 61009-2-1:1994 + A11:1998;IEC 61009-1;IEC 61009-2-1 |
| PU | 45 |
| LxÎxA mm | 71x85x77 |
| Lifetime, electric | 2000 Operations |
| Grad de protecţie | IP20 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Trigger time undelayed | ≤0,1s |
| COD COMANDĂ | AK667832 |
| Categorie produs | A (sensibil la curent alternativ și pulsatoriu) |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 60°C |
| Rated frequency | 50/ 60Hz |
| Stabilitate la impuls de tensiune Uimp | 4kV |
| Curent nominal | 32A |
| Rezistenţă la scurtcircuit | 6kA |
| Max. permissible back-up fuse against short circuit | 63A gG |
| Capacitate de rupere nominala | 6kA |
| PREG | 1380 |
| PROMO CODE GER | 6854-0043-58 |
| Fabricant | Schrack |
| Tip | fără temporizare |
| Dieelectric test voltage at ind. Frequence | 2000V |
| Montaj | On DIN rail according to EN 60715 (35mm) via quick mounting clip |
| COD PROMO | 6854-0030-92 |
| Tensiune nominală | 230/400 V AC |
| Rated sensitivity IΔn | 30mA |
| HxBxT mm | 85x71x77 |
| Poli | 3+N |
| Conexiune | both sides |
| Breaking capacity Im | 3000A |
| Standard | EN 61009 |
| Grad de poluare | 2 |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Caracteristică declanşare | C |
| PROMO CODE CH | 6854-0064-73 |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular combinat |
| Conductor masiv | 1-25mm² |
| Energy limiting class | 3 |
| Insulation voltage | 500 V |
| Lifespan, mechanical | 10000 Operations |
| Reference temperature | 30°C |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.