Intrerupator Automat Bipolar 2P Schrack Curba C 10A 10kA Schrack BM017210--
Cod Produs: BM017210--
74,46 lei
/ BUC
Detalii tehnice
| disipare | 3,00W |
|---|---|
| LxÎxA mm | 36x83x75 |
| PU | 6 |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| PREG | 1300 |
| Selectivity | IS503043--; IS503320--; IS503520--; IS503720--; IS503820--; IS504035--; IS504715-A; IS5047PL20; M142105---; IS503044--; IS503325--; IS503525--; IS503703--; IS503725--; IS503825--; IS504036--; IS504716-A; IS504729--; IS5047PL25; M142106---; IS503045--; IS503335--; IS503535--; IS503735--; IS503835--; IS504037--; IS504717-A; IS5047PL35; M142200---; IS503046--; IS503750--; IS503850--; IS504038--; IS504718-A; IS5047PL50; M142201---; IS503041--; IS503042--; IS503563--; IS503705--; IS503763--; IS503863--; IS504039--; IS504719-A; IS5047PL63; IS504700-A; IS504703-A; IS504704-A; IS504705--; IS504706--; IS504707--; IS504708--; IS504709--; M142202---; IS503043--; IS503320--; IS503520--; IS503720--; IS503820--; IS504035--; IS504715-A; IS5047PL20; M142105---; IS503044--; IS503325--; IS503525--; IS503703--; IS503725--; IS503825--; IS504036--; IS504716-A; IS504729--; IS5047PL25; M142106---; IS503045--; IS503335--; IS503535--; IS503735--; IS503835--; IS504037--; IS504717-A; IS5047PL35; M142200---; IS503046--; IS503750--; IS503850--; IS504038--; IS504718-A; IS5047PL50; M142201---; IS503041--; IS503042--; IS503563--; IS503705--; IS503763--; IS503863--; IS504039--; IS504719-A; IS5047PL63; IS504700-A; IS504703-A; IS504704-A; IS504705--; IS504706--; IS504707--; IS504708--; IS504709--; M142202--- |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| HxBxT mm | 83x36x75 |
| Capacitate de rupere nominala | 10kA |
| Masă netă | 0,24kg/m |
| Poli | 2 |
| Standard produs | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013;EN 60947-2:2017 + A1:2020;EN 60898-1:2019;EN 63000:2018 |
| Fabricant | Schrack |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 75°C |
| PROMO CODE GER INDUSTRY | 1862-00009-18 |
| Categorie produs | tip BMS0 |
| Serie | BMS0 |
| COD COMANDĂ | BM017210 |
| PROMO CODE GER | 1862-0007-82 |
| Caracteristică declanşare | C |
| Curent nominal | 10A |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.