Intrerupator Automat AMPARO Tripolar 3P Schrack Curba C 2A 10kA Schrack AM017302--
Cod Produs: AM017302--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
74,34 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Curent nominal | 2A |
|---|---|
| Lifetime, electric | 4000 Operations |
| Masă netă | 0,34kg/m |
| disipare | 6,00W |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| Tensiunea de test | 2000V |
| LxBxH mm | 86x54x77 |
| Grad de protecţie | IP20 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Categorie produs | AM10 |
| Terminal type | Double Mouth Lift Clamp with Back clamps Protection |
| Stabilitate la impuls de tensiune Uimp | 6kV |
| COD COMANDĂ | AM017302 |
| Temperatura ambiantă pentru montaj deschis | -5°C bis +40°C |
| Gama de temperatură - Funcţionare | -25 la +70°C |
| Rated frequency | 50/ 60Hz |
| Cuplu maxim | 2,50Nm |
| Rezistenţă la scurtcircuit | 10kA |
| Capacitate de rupere nominala | 10kA |
| PREG | 1380 |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 70°C |
| Internal resistance | 2A: 459.800mΩ |
| Fabricant | Schrack |
| Montaj | On DIN rail according to EN 60715 (35mm) via quick mounting clip |
| Lifespan, mechanical | 20000 Operations |
| PU | 4 |
| Standard produs | EN 60898-1:2019;IEC 60898-1 |
| Selectivity | IS503043--; IS503320--; IS503520--; IS503720--; IS503820--; IS504035--; IS504715-A; IS5047PL20; M142105---; IS503044--; IS503325--; IS503525--; IS503703--; IS503725--; IS503825--; IS504036--; IS504716-A; IS504729--; IS5047PL25; M142106---; IS503045--; IS503335--; IS503535--; IS503735--; IS503835--; IS504037--; IS504717-A; IS5047PL35; M142200---; IS503046--; IS503750--; IS503850--; IS504038--; IS504718-A; IS5047PL50; M142201---; IS503041--; IS503042--; IS503563--; IS503705--; IS503763--; IS503863--; IS504039--; IS504719-A; IS5047PL63; IS504700-A; IS504703-A; IS504704-A; IS504705--; IS504706--; IS504707--; IS504708--; IS504709--; M142202--- |
| Conexiune | both sides |
| Tensiune nominală | 230/400 - 240/415V |
| Grad de poluare | 2 |
| Calibration-Temperature | 30°C |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Caracteristică declanşare | C |
| Standard | EN 60898 |
| Conductor masiv | 1-25mm² |
| Energy limiting class | 3 |
| Poli | 3 |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| PROMO CODE CH | 5363-0015-99 |
| COD PROMO | 5363-0007-86 |
| Serie | AMPARO |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.