Intreruptor ComPacT Schneider NSXm N (50 kA la 415 VAC) 4 Poli 3d 125A unitate de declansare TMD conectori EverLink C12N6TM125L
Cod Produs: C12N6TM125L
In stoc furnizor Livrare in aproximativ 21-30 zile lucratoare
2.430,72 lei2.558,65 lei
/ BUC
-5%
Economisesti
127,93 Lei
/ BUC
tbi
Plata in rate prin TBI Bank
Simulare rapida pentru sumele eligibile
Pret produs: 2.430,72 lei
Oferta
Rata lunara
Total de plata
Dobanda
* pretul include TVA (21%)
| frecventa retea electrica | 50/60 Hz |
| grad de protectie IK | IK07 conformitate cu IEC 62262 |
| [Ics] capacitatea nominala de rupere in serviciu | 90 kA la 220...240 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| [Ics] capacitatea nominala de rupere in serviciu | 50 kA la 380...415 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| [Ics] capacitatea nominala de rupere in serviciu | 50 kA la 440 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| [In] curent nominal | 125 A la 40 °C |
| nume unitate de declansare | TM-D |
| inaltime | 137 mm |
| temperatura ambientala de functionare | -25-70 °C |
| gama de produse | ComPacT NSXm noua generatie |
| [Ue] tensiune nominala de functionare | 690 V c.a. 50/60 Hz |
| standarde | EN/IEC 60947 |
| functii de protectie a unitatii de declansare | LI |
| suport de montare | placa posterioara |
| tip retea electrica | c.a. |
| curent magnetic de declansare | 1250-1250 A |
| conexiune inferioara | fata |
| descriere poli protejati | 3d |
| numar de sloturi | 1 sloturi pentru comutatir auxiliar OF |
| numar de sloturi | 1 sloturi pentru comutator de alarma SD |
| numar de sloturi | 1 sloturi pentru eliberare de tensiune MN sau MX |
| tip produs sau componenta | disjunctor |
| nume produs | ComPacT NSXm noua generatie |
| tip de ajustareintarziere prelungita | fix |
| greutate neta | 1.42 kg |
| gama | ComPacT noua generatie |
| grad de protectie IP | IP40 |
| tip de control | comutare |
| conexiuni - borne | 1 papuc Everlink 2.5-70 mm², flexibil cupru |
| conexiuni - borne | 1 papuc Everlink 2.5-95 mm², rigid sau blocat cupru |
| durabilitate electrica | 20000 cic la 440 V In/2 |
| durabilitate electrica | 10000 cic la 440 V In |
| durabilitate electrica | 10000 cic la 690 V In/2 |
| durabilitate electrica | 5000 cic la 690 V In |
| tip de ajustareintarziere scurta | fix |
| categorie de utilizare | categoria A |
| interval de reglare a restabilirii prelungite | 0,7...1 x In |
| tip de reglare a restabilirii prelungite Ir | reglabil |
| conexiune superioara | fata |
| mod de montare | fix |
| grad de poluare | 3 conformitate cu SR EN 60664-1 |
| capacitate de rupere | 90 kA Icu la 220...240 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| capacitate de rupere | 50 kA Icu la 380...415 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| capacitate de rupere | 50 kA Icu la 440 V c.a. 50/60 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| temperatura de depozitare | -50-85 °C |
| [Ui] tensiune nominala de izolatie | 800 V |
| adecvare pentru izolatie | da conformitate cu SR EN 60947-2 |
| gama uitatii de declansare | 125-125 A la 40 °C |
| semnalizare locala | pentruprezenta contactelor auxiliare steag (verde) |
| durabilitate mecanica | 20000 cic |
| descriere poli | 4P |
| altitudinea de functionare | 2000 m fără declasare |
| altitudinea de functionare | 5000 m cu declasare |
| capacitate de rupere | N 50 kA 415 V c.a. |
| cantitate pe set | set de 1 |
| pozitie neutrului | stanga |
| pasul de conectare | 35 mm cu piese pentru mărirea pasului polar |
| pasul de conectare | 27 mm fără piese de mărire pas polar |
| [Uimp] tensiune nominala de tinere la impuls | 8 kV |
| culoare | gri (RAL 7016) |
| latime | 108 mm |
| module de 9 mm | 12 modul |
| adancime | 80 mm |
| tip de reglare a restabilirii pe termen scurt lsd | fix |
| domeniu de utilizare al dispozitivului | protectie |
| domeniu de utilizare al dispozitivului | distributie |
| nume scurt al dispozitivului | NSXm 160N |
| tehnologie unitate de declansare | termo-magnetic |
| pierderi de putere | 9.64 W |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.
