Intrerupator Automat Tetrapolar 3P+N Schrack Curba D 63A 10kA Schrack BM019863--
Cod Produs: BM019863--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
398,74 lei
/ BUC
tbi
Plata in rate prin TBI Bank
Simulare rapida pentru sumele eligibile
Pret produs: 398,74 lei
Oferta
Rata lunara
Total de plata
Dobanda
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Caracteristică declanşare | D |
|---|---|
| Curent nominal | 63A |
| LxÎxA mm | 71x83x75 |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| PREG | 1300 |
| COD COMANDĂ | BM019863 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Masă netă | 0,45kg/m |
| Capacitate de rupere nominala | 10kA |
| Standard produs | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013;EN 60947-2:2017 + A1:2020;EN 60898-1:2019;EN 63000:2018 |
| disipare | 16,60W |
| Fabricant | Schrack |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 75°C |
| Categorie produs | tip BMS0 |
| Serie | BMS0 |
| Poli | 3+N |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
| HxBxT mm | 83x71x75 |
| PU | 3 |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.