Intrerupator Automat Monopolar 1P Schrack Curba C 40A 4.5kA Schrack BM417140--
Cod Produs: BM417140--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
23,37 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| disipare | 3,40W |
|---|---|
| LxBxH mm | 75x18x80 |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| PREG | 1300 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| Categorie produs | tip BMS4 |
| Serie | BMS4 |
| Poli | 1 |
| Standard produs | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013;EN 60947-2:2017 + A1:2020;EN 60898-1:2019;EN 63000:2018 |
| Fabricant | Schrack |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 75°C |
| Capacitate de rupere nominala | 4,50kA |
| PU | 12 |
| COD COMANDĂ | BM417140 |
| Masă netă | 0,12kg/m |
| Caracteristică declanşare | C |
| Curent nominal | 40A |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.