Intrerupator Automat Bipolar 2P Schrack Curba C 2A 6kA Schrack BM617202--
Cod Produs: BM617202--
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
69,32 lei
/ BUC
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| LxÎxA mm | 36x83x75 |
|---|---|
| PU | 6 |
| Versiune | Întreruptor automat AC |
| COD COMANDĂ | BM617202 |
| PREG | 1300 |
| Serie | BMS6 |
| Unitate de ambalare | 1m. |
| HxBxT mm | 83x36x75 |
| Curent nominal | 2A |
| Capacitate de rupere nominala | 6kA |
| Masă netă | 0,24kg/m |
| Poli | 2 |
| Standard produs | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013;EN 60947-2:2017 + A1:2020;EN 60898-1:2019;EN 63000:2018 |
| Fabricant | Schrack |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 75°C |
| Categorie produs | tip BMS6 |
| Caracteristică declanşare | C |
| disipare | 2,80W |
| Descriere de bază | Întreruptor automat modular |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.