Cablu cu izolatie si manta din PVC MYYM H05VV-F 5 G 4mm² gri deschis XC3071814D
27,45 lei
/ metru
Detalii tehnice
| Lungime / împachetare | tambur de 500m |
|---|---|
| Secţiune | 4mm² |
| Culoare izolaţie | gri deschis |
| Număr conductoare | 5 |
| PU | 500 |
| LxØ mm | 1000x16 |
| PREG | 6500 |
| COD COMANDĂ | XC3071814D |
| Conductor verde/galben | da |
| Reactia la foc | Eca |
| Unitate de ambalare | 500m. |
| Structură conductor | 56x0,31mm |
| Categorie produs | cablu (YMM, H03VV-F) |
| Masă netă | 0,35kg/m |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.