Cablu cu izolatie si manta din PVC MYYM H05VV-F 5 G 0.75mm² gri deschis XC3071414C
In stoc Livrare 1-2 zile lucratoare
6,55 lei
/ metru
* pretul include TVA (21%)
Dorești ridicare din magazin?
Solicita publicare în SEAP
Detalii tehnice
| Unitate de ambalare | 100m. |
|---|---|
| PU | 100 |
| Culoare izolaţie | gri deschis |
| Număr conductoare | 5 |
| Masă netă | 0,10kg/m |
| Lungime / împachetare | colac de 100m |
| PREG | 6500 |
| LxØ mm | 1000x9 |
| COD COMANDĂ | XC3071414C |
| Secţiune | 0.75mm² |
| Structură conductor | 24x0,21mm |
| Conductor verde/galben | da |
| Reactia la foc | Eca |
| Categorie produs | cablu (YMM, H03VV-F) |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.