Cablu cu izolatie si manta din PVC MYYM H03VV-F 3G0.75mm² gri deschis XC3040514D
3,60 lei
/ metru
Detalii tehnice
| Masă netă | 0,06kg/m |
|---|---|
| Lungime / împachetare | tambur de 500m |
| Culoare izolaţie | gri deschis |
| Număr conductoare | 3 |
| PU | 500 |
| PREG | 6500 |
| Secţiune | 0.75mm² |
| Structură conductor | 24x0,21mm |
| COD COMANDĂ | XC3040514D |
| Conductor verde/galben | da |
| Reactia la foc | Eca |
| Categorie produs | cablu (YML, H03VV-F) |
| LxØ mm | 1000x7 |
| Unitate de ambalare | 500m. |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.