Cablu cu izolatie si manta din PVC MYYM H03VV-F 2x0.75mm² negru XC3040401D
2,63 lei
/ metru
Detalii tehnice
| Lungime / împachetare | tambur de 500m |
|---|---|
| Conductor verde/galben | nu |
| LxØ mm | 1000x6 |
| Număr conductoare | 2 |
| Masă netă | 0,05kg/m |
| PU | 500 |
| PREG | 6500 |
| Secţiune | 0.75mm² |
| Structură conductor | 24x0,21mm |
| Culoare izolaţie | negru |
| Reactia la foc | Eca |
| Categorie produs | cablu (YML, H03VV-F) |
| Unitate de ambalare | 500m. |
| COD COMANDĂ | XC3040401D |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.