Cablu cu izolatie si manta din PVC MYYM H03VV-F 2x0.75mm² gri deschis XC3040414L
2,63 lei
/ metru
Detalii tehnice
| Conductor verde/galben | nu |
|---|---|
| LxØ mm | 1000x6 |
| Număr conductoare | 2 |
| Culoare izolaţie | gri deschis |
| Lungime / împachetare | colac de 50m |
| Masă netă | 0,05kg/m |
| PREG | 6500 |
| PU | 50 |
| Secţiune | 0.75mm² |
| Structură conductor | 24x0,21mm |
| Reactia la foc | Eca |
| Categorie produs | cablu (YML, H03VV-F) |
| COD COMANDĂ | XC3040414L |
| Unitate de ambalare | 50m. |
Review-uri clienți
Toate review-urile sunt verificate, doar clientii Dinamic Electric pot adauga un review!Nu există review-uri pentru acest produs.